Location : Home > F > FFV36A0146K--
FFV36A0146K--
Share on FacebookShare on Facebook
FFV36A0146K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFV36A0146K-- CAP FILM 14UF 700VDC RADIAL 1221600 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FFV36A0146K-- Film Capacitors 700volts 14uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FFV36A0146K-- CAP FILM 14UF 700VDC RADIAL 585300 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com