Location : Home > E > EXB-V4V620JV
EXB-V4V620JV
Share on FacebookShare on Facebook
EXB-V4V620JV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EXB-V4V620JV RES ARRAY 62 OHM 2 RES 0606 889900 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
EXB-V4V620JV RES ARRAY 62 OHM 2 RES 0606 1514100 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77063562 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 3 RES 5.6K OHM 6SIP
77063562 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 5600 Ohms Isolated 6 Pin SIMEN Electronics Co.,Ltd
77063562 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 5600 Ohms Isolated 6 Pin PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77063562 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 5600 Ohms Isolated 6 Pin Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77063562 CTS Resistor Products 1211900 2015+ RES ARRAY 5.6K OHM 3 RES 6SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com