Location : Home > E > ERWF451LGN272MDB5M
ERWF451LGN272MDB5M
Share on FacebookShare on Facebook
ERWF451LGN272MDB5M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERWF451LGN272MDB5M Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2700uF 450V 20 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERWF451LGN272MDB5M Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2700uF 450V 20 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ERWF451LGN272MDB5M Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2700uF 450V 20 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
ERWF451LGN272MDB5M CAP ALUM 2700UF 20 450V SCREW 982200 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.