Location : Home > E > EEE-FK1E220R
EEE-FK1E220R
Share on FacebookShare on Facebook
EEE-FK1E220R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEE-FK1E220R ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EEE-FK1E220R Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 22uF 25V 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEE-FK1E220R CAP ALUM 22UF 20 25V SMD 489500 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.