Location : Home > E > ERJ-6ENF6652V
ERJ-6ENF6652V
Share on FacebookShare on Facebook
ERJ-6ENF6652V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERJ-6ENF6652V RES 66.5K OHM 1/8W 1 0805 SMD 20000 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
ERJ-6ENF6652V Thick Film Resistors - SMD 0805 66.5Kohms 1 Tol 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
ERJ-6ENF6652V Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768201222G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 19 RES 2.2K OHM 20SOIC
768201222G CTS Resistor Products 1455200 2015+ RES ARRAY 2.2K OHM 19 RES 20SOIC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
768201222G CTS Resistor Products 800000 1534+ RES ARRAY 2.2K OHM 19 RES 20SOIC Alphatek Technology Limited