Location : Home > 4 > 4820P-T02-331LF
4820P-T02-331LF
Share on FacebookShare on Facebook
4820P-T02-331LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4820P-T02-331LF Resistor Networks & Arrays 330ohm 2 20Pin SMT Bussed 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4820P-T02-331LF Resistor Networks & Arrays 330ohm 2 20Pin SMT Bussed 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4820P-T02-331LF RES ARRAY 330 OHM 19 RES 20SOIC 691400 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com