Location : Home > E > EP3C10E144C8
EP3C10E144C8
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for EP3C10E144C8 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
EP3C10E144C8N ALTERA QFP 1720 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
EP3C10E144C8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EP3C10E144C8 Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PRS11022 Industrial Controls, Meters Miscellaneous 100-1000 HZ 230V
PRS11022 IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PRS11022 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4DV85AC-0016CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 125MHz 6-CLCC
8N4SV76FC-0097CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 38.88MHz 6-CLCC
8N4SV75FC-0124CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 75MHz 6-CLCC
8N4SV75FC-0124CDI8 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DM3730CUS100 Texas Instruments 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DM3730CUS100 TEXASINSTR 12497 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
EPM570GF256I5N Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM570GF256I5N ALTERA 69953 2016 BGA European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EPM570GF256I5N ALTERA 81246 2016 BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EPM570GF256I5N BGA 298500 12+ ALTERA IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AS7C316098A-10TINTR ALLIANCE 2715 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
BR93G56FVJ-3BGTE2 Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM BUS 2KBIT 8TSSOP
BR93G56FVJ-3BGTE2 IC 38590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BR93G56FVJ-3BGTE2 NEW 78850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BR93G56FVJ-3BGTE2 Rohm 2528 15+ 8-TSSOP-BJ Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
LSF0204DRGYR Integrated Circuits (ICs) Logic - Translators, Level Shifters Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 4 Channel 100MHz 14-VQFN (3.5x3.5)
LSF0204DRGYR NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LSF0204DRGYR TI 10620 NEW+ VQFN-14 NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
LSF0204DRGYR TI 10870 NEW+ VQFN-14 Asia Military Components Trading Co., Ltd.
LSF0204DRGYR TI 11170 NEWD/C VQFN-14 MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
5-1375583-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
5-1375583-8 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-1375583-8 TE Connectivity AMP Connectors 157310 2016+ CONN HEADER 6POS IDC SMD 30GOLD Unitronix Electronics Limited
5-1375583-8 TE Connectivity AMP Connectors 288990 2016+ CONN HEADER 6POS IDC SMD 30GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-644466-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 10 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 20 AWG
4-644466-0 IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-644466-0 TE Connectivity AMP Connectors 157470 2016+ CONN RECEPT 10POS 20AWG MTA156 Unitronix Electronics Limited