Location : Home > 8 > 8N4DV85AC-0016CDI
8N4DV85AC-0016CDI
K3TG-V217 679856 13+ fenkey electronics co.,ltd
K3TG-V217 679856 13+ fenyang electronics co.,ltd
K3TG-V217 679856 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
82340-1702 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SPECIAL TRIM KIT FOR 18"X90" MAT
82340-1702 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2900156 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE 16POS
2900156 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E5CC-TCQ3A5M-006 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount
E5CC-TCQ3A5M-006 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E5CC-TCQ3A5M-006 NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4SV76FC-0110CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz 6-CLCC
ADF4116BRUZ Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC SYNTH PLL RF 550MHZ 16-TSSOP
ADF4116BRUZ AD 12500 14-15+ TSSOP16 Nego IC Co.Doris@negoic.com
DS1013M-10+ Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Delay Lines Delay Line IC Multiple, NonProgrammable 10ns 8-DIP (0.300", 7.62mm)
DS1013M-10+ Maxim Integrated Products 949 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC4VLX100-11FFG1513I XILINX 1000 16+ BGA672 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
R5F51103ADLF#U0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RX RX100 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-FLGA (5x5)
93LC66CT-E/MNY Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 4KBIT 3MHZ 8TDFN
93LC66CT-E/MNY IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
93LC66CT-E/MNY Microchip 39724 NEW RoHS IC EEPROM SER 4K 512X8 8TDFN FindCores Electronics Inc.
93LC66CT-E/MNY Microchip 62105 1525+ IC EEPROM SER 4K 512X8 8TDFN Alphatek Technology Limited
93LC66CT-E/MNY Microchip 87610 1525+ IC EEPROM SER 4K 512X8 8TDFN RENXIM Electronics Co.,Ltd.
95103-406HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
95103-406HLF Amphenol FCI 147570 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
95103-406HLF Amphenol FCI 297970 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95103-406HLF IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
78955-431HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 31 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
78955-431HLF Amphenol FCI 157560 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
78955-431HLF Amphenol FCI 287290 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
78955-431HLF IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68439-440HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded, Breakable Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
3-1445097-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
3-1445097-1 TE Connectivity AMP Connectors 156960 2016+ CONN HEADER 11POS R/A 30GOLD T/H Unitronix Electronics Limited
3-1445097-1 TE Connectivity AMP Connectors 288150 2016+ CONN HEADER 11POS R/A 30GOLD T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77311-124-16 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77311-124-16 Amphenol FCI 277910 2016+ BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77311-124-16 FCI 12500 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
77311-124-16 FCI 8000 2012+ BERGSTIK EKT Electronics Co., Ltd
76382-402 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
76382-402 Electronics 27309 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
76382-402 Electronics 27309 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
76382-402 FCI 8000 2012+ CONN HEADER 2POS .100 R/A TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0713085680 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 80 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin