Location : Home > E > ELXV160ELL331MH15D
ELXV160ELL331MH15D
Share on FacebookShare on Facebook
ELXV160ELL331MH15D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXV160ELL331MH15D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 330uF 16 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ELXV160ELL331MH15D 865497 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELXV160ELL331MH15D CAP ALUM 330UF 20 16V RADIAL 696000 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
ELXV160ELL331MH15D 865497 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd