Location : Home > P > PSU59015A
PSU59015A
Share on FacebookShare on Facebook
PSU59015A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PSU59015A CAP ALUM 590UF 125V QC TERM 1236900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PSU59015A 2013+ 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DFN1.25BK Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving DURA-FLEX 1.25" BLACK 100'