Location : Home > E > ELXS3B1VSN471MA25S
ELXS3B1VSN471MA25S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXS3B1VSN471MA25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXS3B1VSN471MA25S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 315Volts Snap-In 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ELXS3B1VSN471MA25S CAP ALUM 470UF 20 315V SNAP 1237700 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com