Location : Home > L > LLS2V391MELA
LLS2V391MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2V391MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2V391MELA standard package with RoHS 46870 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LLS2V391MELA CAP ALUM 390UF 20 350V SNAP 582500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LLS2V391MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 390uF 85c 25x40x10 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LLS2V391MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 390uF 85c 25x40x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd