Location : Home > E > ELJ-PC220KF
ELJ-PC220KF
Share on FacebookShare on Facebook
ELJ-PC220KF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELJ-PC220KF INDUCTOR 22UH 10 PC TYPE SMD 32315 Panasonic 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ELJ-PC220KF 865497 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SI3469DV-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 5A 6-TSOP
SI3469DV-T1-GE3 IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI3469DV-T1-GE3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI3469DV-T1-GE3 Vishay Siliconix 682200 1525+ MOSFET P-CH D-S 20V 6-TSOP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ATS-21A-53-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
SIRA52DP-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 60A PPAK SO-8
ATS-05H-30-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X25MM XCUT T766
7351-H Filters Common Mode Chokes 1mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.2A DCR 220 mOhm