Location : Home > E > ELJ-PC150KF
ELJ-PC150KF
Share on FacebookShare on Facebook
ELJ-PC150KF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELJ-PC150KF INDUCTOR 15UH 10 PC TYPE SMD 41545 Panasonic 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ELJ-PC150KF 865497 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BCP53T1 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 80V 1.5A SOT223
BCP53T1 ROHSPb 58952 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-10C-60-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T412
ATS-01C-209-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766
H48-6-150-150-0.5-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets H48-6 SHEET 150X150X0.5MM
H48-6-150-150-0.5-0 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-P1-116-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
ATS-P1-96-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB
ATS-10C-93-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
ATS-16F-73-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T766
902-12MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.472" (12.00mm) Natural