Location : Home > E > EKXJ161ELL391MLP1S
EKXJ161ELL391MLP1S
Share on FacebookShare on Facebook
EKXJ161ELL391MLP1S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKXJ161ELL391MLP1S CAP ALUM 390UF 20 160V RADIAL 786700 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EKXJ161ELL391MLP1S CAP ALUM 390UF 20 160V RADIAL 681500 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EKXJ161ELL391MLP1S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 390uF 160Volts 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd