Location : Home > E > EKMM401VNN471MA40T
EKMM401VNN471MA40T
Share on FacebookShare on Facebook
EKMM401VNN471MA40T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMM401VNN471MA40T CAP ALUM 470UF 20 400V SNAP 1430000 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EKMM401VNN471MA40T CAP ALUM 470UF 20 400V SNAP 99050 United Chemi-Con 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
EKMM401VNN471MA40T Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 400 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd