Location : Home > E > EKMM3B1VSN121MN30S
EKMM3B1VSN121MN30S
Share on FacebookShare on Facebook
EKMM3B1VSN121MN30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMM3B1VSN121MN30S CAP ALUM 120UF 20 315V SNAP 602900 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EKMM3B1VSN121MN30S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 120uF 20X30 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
EKMM3B1VSN121MN30S Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 120uF 20X30 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
EKMM3B1VSN121MN30S SMD 500000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY