Location : Home > E > EGPA800ELL331ML20S
EGPA800ELL331ML20S
Share on FacebookShare on Facebook
EGPA800ELL331ML20S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EGPA800ELL331ML20S CAP ALUM 330UF 20 80V RADIAL 1214600 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EGPA800ELL331ML20S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 330uF 80 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.