Location : Home > C > CGO183M005L
CGO183M005L
Share on FacebookShare on Facebook
CGO183M005L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGO183M005L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGO183M005L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 18000uF 5V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGO183M005L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 18000uF 5V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGO183M005L CAP ALUM 18000UF 20 5V SCREW 697300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.