Location : Home > E > EEU-HD1C331B
EEU-HD1C331B
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-HD1C331B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-HD1C331B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 330uF 16volts 8x11.5 LS 5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEU-HD1C331B CAP ALUM 330UF 20 16V RADIAL 1242900 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEU-HD1C331B CAP ALUM 330UF 20 16V RADIAL 704900 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEU-HD1C331B CAP ALUM 330UF 20 16V RADIAL 599700 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited