Location : Home > S > SLPX471M450H4P3
SLPX471M450H4P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX471M450H4P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX471M450H4P3 CAP ALUM 470UF 20 450V SNAP 688100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SLPX471M450H4P3 CAP ALUM 470UF 20 450V SNAP 1428600 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SLPX471M450H4P3 CAP ALUM 470UF 20 450V SNAP 793300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SLPX471M450H4P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 450V 20 Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLPX471M450H4P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 450V 20 Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com