Location : Home > E > EEU-FR1J151LB
EEU-FR1J151LB
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR1J151LB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR1J151LB Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volt 150uF 8X20mm LS:5mm A 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEU-FR1J151LB CAP ALUM 150UF 20 63V RADIAL 802700 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EEU-FR1J151LB CAP ALUM 150UF 20 63V RADIAL 907900 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEU-FR1J151LB CAP ALUM 150UF 20 63V RADIAL 802700 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EEU-FR1J151LB Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volt 150uF 8X20mm LS:5mm A 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
EEU-FR1J151LB Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volt 150uF 8X20mm LS:5mm A 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd