Location : Home > B > BQ074D0684K
BQ074D0684K
Share on FacebookShare on Facebook
BQ074D0684K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BQ074D0684K CAP FILM 0.68UF 63VDC RADIAL 597400 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BQ074D0684K RoHS Compliant 39206 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BQ074D0684K CAP FILM 0.68UF 63VDC RADIAL 1240600 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870025575007 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H
875075161012 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 1500UF 6.3V SMD