Location : Home > E > EEU-FR0J272LB
EEU-FR0J272LB
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR0J272LB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR0J272LB CAP ALUM 2700UF 20 6.3V RADIAL 1234900 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEU-FR0J272LB CAP ALUM 2700UF 20 6.3V RADIAL 591700 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EEU-FR0J272LB CAP ALUM 2700UF 20 6.3V RADIAL 696900 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEU-FR0J272LB CAP ALUM 2700UF 20 6.3V RADIAL 591700 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EEU-FR0J272LB CAP ALUM 2700UF 6.3V 20 RADIAL 20000 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
EEU-FR0J272LB Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3VDC 2700uF 10x25mm LS 5.0 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd