Location : Home > Q > QXK2E154KTPTZH
QXK2E154KTPTZH
Share on FacebookShare on Facebook
QXK2E154KTPTZH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QXK2E154KTPTZH CAP FILM 0.15UF 250VDC RADIAL 1334700 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
QXK2E154KTPTZH CAP FILM 0.15UF 250VDC RADIAL 698400 Nichicon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
QXK2E154KTPTZH Film Capacitors 250volts 0.15uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QXK2E154KTPTZH CAP FILM 0.15UF 250VDC RADIAL 708400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
QXK2E154KTPTZH CAP FILM 0.15UF 250VDC RADIAL 603200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.