Location : Home > E > EEU-FR0J151
EEU-FR0J151
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR0J151 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR0J151 CAP ALUM 150UF 20 6.3V RADIAL 1433100 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEU-FR0J151 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3VDC 150uF 5x11mm LS2mm Le 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com