Location : Home > E > EEE-HA0J470R
EEE-HA0J470R
Share on FacebookShare on Facebook
EEE-HA0J470R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEE-HA0J470R CAP ALUM 47UF 20 6.3V SMD 808100 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EEE-HA0J470R Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47UF 6.3V ELECT HA SMD 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-55-24-9 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD