Location : Home > 0 > 04025C222KAT2A
04025C222KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
04025C222KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04025C222KAT2A Originalnew 30000 AVX/KYOCER 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
04025C222KAT2A CAP CERM 2200PF 10 50V X7R 0402 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8SW68M Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 68UF 20% 8V SMD