Location : Home > E > EEE-0JA470WR
EEE-0JA470WR
Share on FacebookShare on Facebook
EEE-0JA470WR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEE-0JA470WR SMD Pb-Free 665000 PANASONIC 11+ original in stock Philchip Electronics Limited
EEE-0JA470WR CAP ALUM 47UF 20 6.3V SMD 588000 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EEE-0JA470WR ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EEE-0JA470WR Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47uF 6.3V 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300950154 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips PL250-1 LIGHT DUTY FLEX EYE 19"