Location : Home > B > B43501A3567M80
B43501A3567M80
Share on FacebookShare on Facebook
B43501A3567M80 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43501A3567M80 CAP ALUM 560UF 20 385V SNAP 783000 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43501A3567M80 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In AL-ELKO SNAP IN 560UF 385V 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B43501A3567M80 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In AL-ELKO SNAP IN 560UF 385V 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B43501A3567M80 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In AL-ELKO SNAP IN 560UF 385V 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B43501A3567M80 CAP ALUM 560UF 20 385V SNAP 888200 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860131275004 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 4.7 UF 20% 350 V