Location : Home > E > EDZ960/10
EDZ960/10
Share on FacebookShare on Facebook
EDZ960/10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EDZ960/10 TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM 157740 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
EDZ960/10 ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-072-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold