Location : Home > D > DSC1001CL2-025.0000T
DSC1001CL2-025.0000T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CL2-025.0000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CL2-025.0000T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 87590 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1001CL2-025.0000T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 57269 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001CL2-025.0000T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 61995 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0309086 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 8-26 AWG
0309086 23967 2015+ 2015+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
104-13-952-41-770000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
104-13-952-41-770000 IC 59830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
104-13-952-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
104-13-952-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 271700 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104-13-952-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN FRAME .900 52POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1512-ST Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Dual
1512-ST Curtis Industries 157750 2016+ CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
5-1437504-8 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors TRANSISTOR SKT
5-1437504-8 IC 56140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1932771-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 6 Position Spring Compression Contact, Non-Gendered Connector Surface Mount
1932771-1 AMPPRODUCT 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
1932771-1 AMPPRODUCT 30000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
0050361672 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.165" (4.20mm)
3-794626-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Surface Mount, Right Angle Gold
3-794626-2 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-794626-2 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3-794626-2 TE Connectivity AMP Connectors 157570 2016+ CONN HEADR 2POS DL R/A 30AU SMD Unitronix Electronics Limited
3-794626-2 TE Connectivity AMP Connectors 288710 2016+ CONN HEADR 2POS DL R/A 30AU SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1527060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1527060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 8POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1527060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 8POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1527060000 Weidmuller 157780 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1527060000 weidmüller 5888 15+ 15+ enkaite Electronics Co., Ltd
0559173410 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
3-644867-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
3-644867-8 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-644867-8 TE Connectivity AMP Connectors 287890 2016+ CONN HEADER 8POS VERT .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-644867-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-644867-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 8POS VERT .156 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd