Location : Home > E > EDSTL971/10
EDSTL971/10
Share on FacebookShare on Facebook
EDSTL971/10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EDSTL971/10 ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EDSTL971/10 TERM BLOCK HDR 20POS R/A 5MM 157850 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
EDSTL971/10 TERMINAL BLOCK HDR 5MM 10POS PCB 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-43-132-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 32POS GOLD
346-43-132-41-013000 IC 56180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-43-132-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 156980 2016+ CONN SOCKET SIP 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-43-132-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278170 2016+ CONN SOCKET SIP 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0791081069 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1-1546214-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1546214-7 IC 57730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546214-7 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546214-7 TE Connectivity AMP Connectors 297650 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150228-6002-TH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
150228-6002-TH 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
150228-6002-TH 3M 299170 2016+ CONN SOCKET 2MM 28POS T/H 15GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150228-6002-TH 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 2MM 28POS T/H 15GOLD EKT Electronics Co., Ltd
150228-6002-TH 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 2MM 28POS T/H 15GOLD TPC Global Service Co.Ltd.
1696680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1696680000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 5.00MM 10POS TPC Global Service Co.Ltd.
1696680000 Weidmuller 147570 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1696680000 Weidmuller 297870 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com