Location : Home > E > ECW-H20682RHV
ECW-H20682RHV
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-H20682RHV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-H20682RHV CAP FILM 6800PF 2KVDC RADIAL 1225100 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECW-H20682RHV Film Capacitors 0.0068uF 2000VDC 3 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com