Location : Home > E > ECW-H10823RHV
ECW-H10823RHV
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-H10823RHV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-H10823RHV CAP FILM 0.082UF 1KVDC RADIAL 1537300 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECW-H10823RHV Film Capacitors 0.082uF 1000VDC 3 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com