Location : Home > E > ECW-F2125RJA
ECW-F2125RJA
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-F2125RJA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-F2125RJA CAP FILM 1.2UF 250VDC RADIAL 581400 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ECW-F2125RJA Film Capacitors 250VDC 1.2uF +/-5 L/S=7.5mm T&A CRMP(B) ECWF Met 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ECW-F2125RJA CAP FILM 1.2UF 250VDC RADIAL 686600 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECW-F2125RJA CAP FILM 1.2UF 250VDC RADIAL 29259 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
ECW-F2125RJA CAP FILM 1.2UF 250VDC RADIAL 581400 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited