Location : Home > D > DCMC182T200AB2B
DCMC182T200AB2B
Share on FacebookShare on Facebook
DCMC182T200AB2B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DCMC182T200AB2B originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DCMC182T200AB2B CAP ALUM 1800UF 200V SCREW 22040 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
DCMC182T200AB2B 687549 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
DCMC182T200AB2B Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1800uF 200V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
DCMC182T200AB2B Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1800uF 200V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DCMC182T200AB2B Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1800uF 200V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd