Location : Home > E > ECS-100AX-100
ECS-100AX-100
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-100AX-100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-100AX-100 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ECS-100AX-100 standard package with RoHS 45650 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ECS-100AX-100 OSC XO 10.000MHZ TTL PC PIN 41785 ECS Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ECS-100AX-100 OSC 10.000 MHZ 5.0V FULL SIZE 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECS-100AX-100 Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-096-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 96 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
0395354513 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole