Location : Home > 2 > 225CMQ015
225CMQ015
Share on FacebookShare on Facebook
225CMQ015 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
225CMQ015 785241 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
225CMQ015 DIODE SCHOTTKY 15V 110A TO-244 1215 Vishay Semiconductor Opto Divi 15+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
225CMQ015 module 7320 N/A 2013 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-054-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-054-10-001101 Preci-Dip 147590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-054-10-001101 Preci-Dip 288390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929842-01-17-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
813-S1-020-30-016101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-S1-020-30-016101 IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-S1-020-30-016101 Preci-Dip 147650 2016+ CONN SPRING LOAD 20POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
813-S1-020-30-016101 Preci-Dip 297730 2016+ CONN SPRING LOAD 20POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325031-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325031-18-0 IC 59800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325310-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325310-23-0 IC 59650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KUX10 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.625" (15.88mm) Barrier Block Connector, Screws
KUX10 Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERM BLK 60A 600V 10POS UL CSA EKT Electronics Co., Ltd
KUX10 Cooper/Bussmann 8000 2015+ TERM BLK 60A 600V 10POS UL CSA enkaite Electronics Co., Ltd
KUX10 Eaton 147480 2016+ CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.625 Unitronix Electronics Limited
KUX10 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1969588-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
1883242 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Card Edge 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)