Location : Home > 5 > 520M25IT19M2000
520M25IT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520M25IT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M25IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139890 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M25IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 42115 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M25IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139890 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M25IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57539 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M25IT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97550 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387790467 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks CB BTS PHSL 11B 12 ASY
2PWTC Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2PWTC Curtis Industries 157540 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
2PWTC IC 56550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282963-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
1-282963-2 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282963-2 TE Connectivity AMP Connectors 157490 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 7.5MM Unitronix Electronics Limited
1-282963-2 TE Connectivity AMP Connectors 298390 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325025-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325025-19-0 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-130-03-T-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
SSQ-130-03-T-S-RA IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-130-03-T-S-RA NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-130-03-T-S-RA Samtec Inc (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
SSQ-130-03-T-S-RA Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
433205-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1953185 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1953185 Phoenix Contact 147540 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1953185 Phoenix Contact 297750 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-064-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-064-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-064-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 64 POS .256 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-064-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 64 POS .256 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-1969605-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)