Location : Home > E > ECQ-E6473JF3
ECQ-E6473JF3
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E6473JF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E6473JF3 CAP FILM 0.047UF 630VDC RADIAL 1548100 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E6473JF3 Film Capacitors 630DC 0.047uF 5 L/S =22.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com