Location : Home > C > C322C150J2G5TA
C322C150J2G5TA
Share on FacebookShare on Facebook
C322C150J2G5TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C322C150J2G5TA CAP CER 15PF 200V 5 RADIAL 1418100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C322C150J2G5TA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 15pF 5 C0G 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
C322C150J2G5TA SMD 36360 Kemet 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)