Location : Home > E > ECQ-E2274KFB
ECQ-E2274KFB
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E2274KFB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E2274KFB CAP FILM 0.27UF 250VDC RADIAL 787700 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECQ-E2274KFB Film Capacitors 250DC 0.27uF 10 L/S =10mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com