Location : Home > E > ECQ-E2224RKF
ECQ-E2224RKF
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E2224RKF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E2224RKF CAP FILM 0.22UF 250VDC RADIAL 787800 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECQ-E2224RKF Film Capacitors 250DC 0.22uF 10 L/S =5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com