Location : Home > E > ECQ-E2154KB3
ECQ-E2154KB3
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E2154KB3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E2154KB3 Film Capacitors 250DC 0.15uF 10 L/S =7.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E2154KB3 CAP FILM 0.15UF 250VDC RADIAL 807100 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.