Location : Home > C > CD19FD502FO3
CD19FD502FO3
Share on FacebookShare on Facebook
CD19FD502FO3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD19FD502FO3 Mica Capacitors 500 VOLTS 5000pF 1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD19FD502FO3 CAP MICA 5000PF 500V 1 RADIAL 578400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD19FD502FO3 Mica Capacitors 500 VOLTS 5000pF 1 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd