Location : Home > E > ECQ-E2124JBB
ECQ-E2124JBB
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E2124JBB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E2124JBB Film Capacitors 250DC 0.12uF 5 L/S =5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E2124JBB CAP FILM 0.12UF 250VDC RADIAL 804900 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.