Location : Home > 5 > 500D156M040BA2A
500D156M040BA2A
Share on FacebookShare on Facebook
500D156M040BA2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
500D156M040BA2A Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 15uF 40volts 20 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TC59 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 50UF 250V AXIAL