Location : Home > E > ECQ-E10152KFB
ECQ-E10152KFB
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E10152KFB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E10152KFB CAP FILM 1500PF 1KVDC RADIAL 1419800 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E10152KFB 17+ 59050 IC 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ECQ-E10152KFB Film Capacitors 1000DC 0.0015uF 10 L/S =10mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
ECQ-E10152KFB Film Capacitors 1000DC 0.0015uF 10 L/S =10mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com