Location : Home > L > LGU2W470MELY
LGU2W470MELY
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2W470MELY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2W470MELY Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 47uF 20x25 20 10LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2W470MELY CAP ALUM 47UF 20 450V SNAP 1236100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGU2W470MELY RoHS Compliant 37714 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor